Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Hex White-Black

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hex White-Black

Kolekcja Hex White to nowoczesne płytki w kształcie heksagonu oferowane w kolorach białym i czarnym o matowej powierzchni. Są to płytki gresowe heksagonalne o nowoczesnym charakterze i bardzo uniwersalnym zastosowanie. Na jedną kaflę o wymiarze 26,5x51 składa się 15 małych heksagonów, tworzących wizualnie efekt mozaiki. Jest to propozycja płytek gresowych. które możemy stosować jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Dodatkowo jako gres są to płytki mrozoodporne, możemy je wykorzystać jako np okładzina elewacji.  Kafle heksagonalne Hex proponowane są jako element aranżacji wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Płytki te w obu kolorach posiadają klasę ścieralności PEI 3.

Zastosowanie: płytki na podłogę, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na elewację, płytki tarasowe, płytki na balkon.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij