Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Osaka

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Osaka

Kolekcja Osaka to płytki heksagonalne tworząca ciekawe geometryczne wzory w modnych i ponadczasowych kolorach. Płytki heksagonalne Osaka to jedna z ciekawszych propozycji płytek gresowych hiszpańskiej fabryki Realonda. Jest to nowoczesna a jednocześnie bardzo klasyczna kolekcja płytek gresowych oferowanych w kolorach białym, szarym, czarnym, turkusowym i popielatym. Dzięki graficznemu wzorowi heksagony Osaka tworzą na większej powierzchni oryginalne graficzne geometryczne wzór. Kafle heksagonalne o bardzo charakterystycznej stylistyce stanowiące idealną propozycję okładziny do pomieszczeń mieszkalnych jak i użytkowych, restauracji, kawiarni, hoteli. Te hiszpańskie płytki proponowane są jako płytki ścienne, płytki podłogowe, jak również płytki tarasowe, płytki balkonowe czy płytki elewacyjne. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry kafli Osaka powodują że kolekcja te cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji ciekawych i ponadczasowych wnętrz. Są to uniwersalne  płytki gresowe o szerokim zastosowaniu, spełnią swoją role idealnie jako płytki ścienne, płytki podłogowe  jak i płytki tarasowe czy elewacyjne.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki balkonowe.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij