Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Pompeia

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pompeia

Kolekcja Pompeia to płytki produkowana z gresu o matowej powierzchni imitująca beton i terakotę. Kolekcja w kształcie heksagonu o wymiarze 20x24 cm dostępna jest w trzech kolorach podstawowych Pompeia Gris, Pompeia Blanco i Pompeia Marron. Ponadto zaprojektowano kafle dekoracyjne z wzorami geometrycznymi w stylu Patchwork. Gres jako podkład produkcyjny jest bardzo trwałym i mrozoodpornym materiałem dlatego możemy stosować kafle z kolekcji Pompeia wewnątrz jak i na zewnątrz wg własnego uznania na podłodze a nawet na ścianie. Pompeia jest świetną alternatywą w stosunku do standardowych kształtów płytek wraz z cieniowaną powierzchnią idealnie sprawdza się w miejscach mocno uczęszczanych. Dostępne płytki to: Pompeia Gris, Pompeia Decor Gris, Pompeia Decor Blanco, Pompeia Blanco, Pompeia Marron i Pompeia Decor Marron

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij