Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Rhombus

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rhombus

Kolekcja Rhombus White to płytka ścienna w niestandardowym kształcie rombu w rozmiarach 15,2x26,3 płytki ścienne i 14x24 płytki gresowe. Zarówno nowoczesna forma, styl jak i kolorystyka umożliwią zastosowanie w każdym pomieszczeniu i pasują praktycznie do każdego stylu aranżacji. Równoległa forma płytek umożliwia ułożenie wiele wzorów od klasycznego położenie równoległego aż do nowoczesnych imitujących trójwymiarową bryłę.Są to płytki romby dostępne w pastelowych kolorach, bieli, w kolorze zielonym,  w kolorze  kremowym, niebieskim, szarym i czarnym.  Płytki Rhombus mają dwa wykończenia powierzchni , matowe i błyszczące w zależności od ich przeznaczenia. Płytki ścienne Rhombus 15,2x26,3 to płytki produkowane na białej glince o gładkie błyszczącej glazurze, płytki w formacie 14x24 to kafle gresowe, mrozoodporne o matowej  lub strukturalnej powierzchni. Jest to propozycja płytek o wyrafinowanym wzornictwie, które można składać w wielu wariantach, łączyć kolory i struktury płytek.

Zastosowanie; Rhombus 15,2x26,3 - płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Rhombus 14x24 płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki na taras, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki na balkon, płytki do przedpokoju, płytki do salonu.

 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij