Menu

Kategorie

Kolekcja Rhombus

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rhombus

Kolekcja Rhombus White to płytka ścienna w niestandardowym kształcie rombu w rozmiarach 15,2x26,3 płytki ścienne i 14x24 płytki gresowe. Zarówno nowoczesna forma, styl jak i kolorystyka umożliwią zastosowanie w każdym pomieszczeniu i pasują praktycznie do każdego stylu aranżacji. Równoległa forma płytek umożliwia ułożenie wiele wzorów od klasycznego położenie równoległego aż do nowoczesnych imitujących trójwymiarową bryłę.Są to płytki romby dostępne w pastelowych kolorach, bieli, w kolorze zielonym,  w kolorze  kremowym, niebieskim, szarym i czarnym.  Płytki Rhombus mają dwa wykończenia powierzchni , matowe i błyszczące w zależności od ich przeznaczenia. Płytki ścienne Rhombus 15,2x26,3 to płytki produkowane na białej glince o gładkie błyszczącej glazurze, płytki w formacie 14x24 to kafle gresowe, mrozoodporne o matowej  lub strukturalnej powierzchni. Jest to propozycja płytek o wyrafinowanym wzornictwie, które można składać w wielu wariantach, łączyć kolory i struktury płytek.

Zastosowanie; Rhombus 15,2x26,3 - płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Rhombus 14x24 płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki na taras, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki na balkon, płytki do przedpokoju, płytki do salonu.

 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij