Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Rothko

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Rothko

Płytka gresowa Rothko Mix  25x25 jest wyjątkową i charakterystyczną propozycją fabryki Codicer. To małe kafle w formacie 25x25 wzorem przypominające różnokolorowe  przeciągnięcia pędzlem po powierzchni płytki. Jako przeciwwaga intensywności wzoru Rothko Mix proponuje się płytkę gładką, monokolor Basic w formacie 25x25, która dostępna jest w różnych kolorach. Kafle bardzo ciekawe, optymistyczne, na gresowym podkładzie i uniwersalnym zastosowaniu. Są mrozoodporne więc możemy ich użyć jako płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki na zewnątrz jako  tarasowe czy jako okładzina na balkonie. Dostępne kolory to Rothko Mix Grey i Rothko Mix Colors. 

Płytki te mogą stanowić element aranżacji zarówno pomieszczeń mieszkalnych jak i użyteczności publicznej restauracji, hoteli, czy kawiarni.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij