Menu

Kategorie

Kolekcja Zaire

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Zaire

Kolekcja Zaire to płytki gresowe heksagonalne imitujące kamień naturalny. Na kolekcję tą składają się dwa rodzaje płytek, gładkie Zaire i Zaire Decor z frazowanymi krawędziami. Są to płytki o satynowej powierzchni produkowane w formacie 28,5x33cm. Powierzchnia płytki wizualnie przypominają kamień naturalny. Bardzo modna jasna kolorystyka oraz struktura powodują że jest to seria płytek odpowiadających na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Zaire to kafle o uniwersalnym, bardzo szerokim zastosowaniu, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne czy płytki na podłogę. Są to płytki gresowe jednak przewidziane do stosowania wewnątrz. Modny wzór, ciekawa kolorystyka, szerokie zastosowanie tworzy idealne połączenie dla płytek które możemy stosować jako modny element aranżacj pomieszczeń mieszkalnych typu kuchnie, łazienka, salon jak i obiektów publicznych typu restauracje, kawiarnie czy biura. Dostępne modele to: Zaire Carrara, Zaire Base Mix, Zaire Crema, Zaire Decor Carrara, Zaire Mix i Zaire Decor Crema.

Zastosowanie:płytki ścienne, płytki podłogowe,płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij