Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Osaka

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Osaka

Kolekcja Osaka to płytki heksagonalne tworząca ciekawe geometryczne wzory w modnych i ponadczasowych kolorach. Płytki heksagonalne Osaka to jedna z ciekawszych propozycji płytek gresowych hiszpańskiej fabryki Realonda. Jest to nowoczesna a jednocześnie bardzo klasyczna kolekcja płytek gresowych oferowanych w kolorach białym, szarym, czarnym, turkusowym i popielatym. Dzięki graficznemu wzorowi heksagony Osaka tworzą na większej powierzchni oryginalne graficzne geometryczne wzór. Kafle heksagonalne o bardzo charakterystycznej stylistyce stanowiące idealną propozycję okładziny do pomieszczeń mieszkalnych jak i użytkowych, restauracji, kawiarni, hoteli. Te hiszpańskie płytki proponowane są jako płytki ścienne, płytki podłogowe, jak również płytki tarasowe, płytki balkonowe czy płytki elewacyjne. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry kafli Osaka powodują że kolekcja te cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji ciekawych i ponadczasowych wnętrz. Są to uniwersalne  płytki gresowe o szerokim zastosowaniu, spełnią swoją role idealnie jako płytki ścienne, płytki podłogowe  jak i płytki tarasowe czy elewacyjne.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki balkonowe.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij