Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Eclipse

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Eclipse

Dostępne w ofercie Ape Łazienki hiszpańskie płytki z kolekcji Eclipse to modne, matowe płytki w kolorze szarym. Kolekcja składa się z dwóch wariantów: płytek jednokolorowych gładkich w jednolitej kolorystyce oraz podkładem jednokolorowym a nadrukowanym wzorem geometrycznym w kolorach zimnych i ciepłych. Cała kolekcja dostępna jest w formacie 25x25 cm. Eclipse to kafle na podkładzie gresowym o ponadczasowym wzornictwie i matowej powierzchni z możliwością zastosowania na ścianach i podłogach zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach klasycznych czy country. Płytki Eclipse pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oba rodzaje płytek są nierektyfikowane i przeznaczone do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne: Eclipse Nebbia, Eclipse Mix Warm i Eclipse Mix Cold.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij