Menu

Kategorie

Kolekcja Fresco

Ilość: 36

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 36

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Fresco

Fresco składający się z siedmiu ciepłych i metrycznych odcieni, jest bogaty w detale graficzne, które nawiązują do ręcznego wyrobu produktu. Zanikająca z biegiem czasu kolorystyka tynków i freskowanych dekoracji ściennych nawiązuje do eleganckiej szlachetności osiemnastowiecznej architektury europejskiej, która w całej swej aktualności powraca we współczesnym wzornictwie. Fresco posiada przebarwienia tworzące tzw. efekt postarzenia co pasuje do każdego stylu od klasycznego i rustykalny po minimalistyczny, industrial czy urban. Fresco oferowana jest w wielu formatach 120x120, 60x120, 80x80 i 60x60 cm, posiada matową antypoślizgową powierzchnie R10 i rektyfikowane krawędzie. Przeznaczona jest do stosowania na podłogę czy ściany do wewnątrz, dla zewnętrznego stosowania producent oferuje Fresco Grip, skontaktuj się z nami jeżeli jesteś zainteresowany model Grip. Jest to idealna propozycja płytek do kuchni, płytek do salonu, możemy je położyć w łazience, czy przedpokoju. Szczególnie piękne są dekory Damask i Garden, które  sprawiają wrażenie pochodzenia z starożytego zamku. Dostępne kolory: Fresco Beige, Fresco Powder, Fresco Pearl, Fresco Grey, Fresco Blue Whale, Fresco Sage Green, Fresco Burnt Umber, Damask Blue, Damask Green, Damask Umber, Garden Warm A, Garden Warm B, Garden Cold A i Garden Cold B.

 Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na balkon. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij