Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Arkety

Ilość: 49

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 49

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Arkety

Kolekcja Arkety z fabryki Baldocer to płytki gresowe i ścienne imitujące zarówno beton jak i kamień naturalny. Płytki gresowe są mrozoodporne, rektyfikowane i posiadają matową, antypoślizgową powierzchnię. Wysokie parametry techniczne płytek z kolekcji Arkety pozwalają na ich wykorzystanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej jak również na zewnątrz. Płytki Arkety dostępne są w formatach 30x60, 30x90, 60x120, 60x60, 40x120, 120x120 i 240x120. Bardzo ciekawym uzupełnieniem kolekcji są dekoracyjne płytki Arkety Indus B-Thin, Arkety Backstage, Arkety Fanir, Arekety Strass, Arkety Keroe, Arkety Trik i Arkety Wanna. Cała kolekcja Arkety oferowana jest w ciepłej naturalnej kolorystyce. Podstawowe kolory to Sand, Grey i Taupe. Część kolekcji jest również dostępna w kolorach Bone, Silver, Steel oraz w stylu Patchwork. Kolekcja Arkety to płytki które możemy wykorzystać zarówno w aranżacji wnętrz nowoczesnych, industrialnych jak i klasycznych a nawet rustykalnych. Połączenie z elementami drewna daje możliwość stworzenia wnętrza uniwersalnego i ponadczasowego. 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytka na taras, płytka na balkon, płytka na chodnik. 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij