Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Blanco Thassos

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Blanco Thassos

Blanco Thassos to kolekcja płytek marmuropodobnych w kolorze białym z szarym użyleniu o matowym wykończeniu. Bardzo elegancka kolekcja kamieniopodobnych płytek, które dadzą nam możliwość zrealizowania bardzo ciekawych i wyrafinowanych aranżacji wnętrz. Dostępna w praktycznych formatach 60x120, 60x60, 45x45 i 30x60cm, przy czym format 60x120cm jest rektyfikowany. Kolekcja oferowana jest również w wersji produkowanej na białym podkładzie, są to płytki ścienne o formacie 20x60cm. Do wyboru mamy trzy modele Blanco Thassos klasyczna gładka płytka, Blanco Decorado Thassos dekoracyjna kafla z wzorem romantyczno orientalnym i Blanco Diamond o trójwymiarowym nowoczesnym kształcie. Płytki ścienne i podłogowe są idealną propozycją do loftów, dużych pomieszczeń mieszkalnych, hoteli i restauracji. Dodatkowym atutem w tej kolekcji są wykończenia m.in. stopnicy i płytki z zaokrąglonym bokiem dostępne w poszczególnych rozmiarach od 30x120, 30x60 i 30x45cm skontaktuj się z nami pod indywidualne zamówienie. 

Zastosowanie płytki gresowe: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij