Menu

Kategorie

Kolekcja Brunswich

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Brunswich

Płytki Brunswich Cenzia 80x160 to szara, matowa płytka gresowa wyglądem przypominająca kamień naturalny czy beton.

Płytki z tej kolekcji są rektyfikowane, mrozoodporne i posiadają antypoślizgową powierzchnię. Kolekcja Brunswich to bogactwo faktur i wzorów, typowe dla kamienia wapiennego o porowatej, tworzącej strukturalną powierzchnię, który był inspiracją dla projektantów fabryki Baldocer. Szkliwiona glazura naniesiona na powierzchnię płytki zabezpiecza ją przed wnikaniem brudu w ich strukturę. Naturalna kolorystyka utrzymana w kremach i szarościach oraz ciekawa struktura daje nam możliwość wykonania niepowtarzalnych aranżacji wnętrz. Gres porcelanowy Brunswich dostępny jest w wersji na białym podkładzie w formacie 30x60, 60x120, 60x60, 80x80, 80x160, 40x80. W kolekcji Brunswich znajdziemy również elementy dekoracyjne, które dają nam możliwość wykonania kompletnej nowoczesnej aranżacji wnętrza. Płytki z kolekcji Brunswich dostępne są w kolorach: BRUNSWICH ACERO, BRUNSWICH CENZIA, BRUNSWICH CROMO, które doskonale komponują się z imitacją drewna oraz odcieniami szarości. Wspaniale rozświetlają małe pomieszczenia, a ciekawa dekoracja nie pozwala wprowadzić monotonności w całym projekcie. Niewątpliwie jest to propozycja dla osуb lubiących ciepłe i delikatne barwy. Płytki gresowe świetnie sprawdzają się na podłogach i na ścianach. Kolekcja Brunswich Espesorado, której płytki mają grubość 2 cm oraz powierzchnie antypoślizgową R11 i klasę ścieralności czwartą, znajduje zastosowanie jako płytka tarasowa. 

Zastosowanie: płytka podłogowa, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka na trasa, płytka na balkon, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij