Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Calacatta Sparkle

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Calacatta Sparkle

Kolekcja Calacatta Sparkle to płytka produkowana na podkładzie gresowym i białym o rozmiarach 29,8x89,8cm, 28,1x30,1cm i 59,8x119,8 cm. Płytki te zarówno kolorystycznie jak i w strukturze powierzchni z delikatnymi nierównościami przypominają włoski marmur Calacatta. W tej seri znajdziemy płytki typu mozaikę z układem typu jodełką natomiast płyta ścienne ozdobione są wzorem geometrycznym. Są to płytki podłogowe i ścienne o uniwersalnym zastosowaniu posiadają złote użylenie i rektyfikowane krawędzie. Kafle Calacatta Sparkle łączą w sobie efekt nowoczesności jak i naturalności w kolorystyce, wysoką jakość wykonania jak i modny design. Ze względu na swoje cechy kolekcja Calacatta Sparkle może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na podłogach i ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience czy kuchni. Dostępne modele całej kolekcji to: Calacatta Sparkle Gold, Calacatta Sparkle Gold Inserto i Calacatta Sparkle Gold Mozaika.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij