Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Coda

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Coda

Kolekcja Coda to kolekcja płytek gresowych imitującam kamień naturalny. Kolekcja ta składa się z płytek gładkich i strukturalnych wykonane z gresu, jednak tylko płytki gładkie możemy stosować na podłodze i ścianie, dekory strukturalne przeznaczone są wyłącznie do stosowania na ścianie. Są to hiszpańskiego pochodzenia płytki gresowe produkowane w formacie 31x56cm, producent specjalizuje się w produkcji płytek o bogatym i wyszukiwanym wzornictwie. Na kolekcję składają się płytki w kolorach kremu, beżu, szarości i czerni.  Kafle Coda to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i publicznych typu restauracje, kawiarnie.

Zastosowanie płytek Coda Ivory, Coda Grey, Coda Black, Coda Nature, Coda Steel: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Zastosowanie Coda Deco: płytka ścienna, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij