Menu

Kategorie

Kolekcja Earthstone

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Earthstone

Hiszpańskie błyszczące płytki gresowe z kolekcji Earthstone imitują w idealny sposób naturalny kamień czy marmur. Są to płytki oferowane w pięciu kolorach naturalnych biel, beżu i trzech odcieniach szarości. Gres Earthstone produkowany jest w klasycznym kształcie 60x120cm o rektyfikowanych krawędziach. Wysokie parametry techniczne, mrozoodporność czyni te płytki uniwersalnymi pod względem walorów użytkowych. Są to kafle które można stosować jako płytki ścienne, płytki podłogowe oraz na zewnątrz jako płytki na taras czy płytki elewacyjne. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych na zewnątrz. Są to gresowe kafle o ponadczasowym wzornictwie, polerowanej i gładkiej powierzchni. Dostępne kolory to Earthstone White, Earthstone Beige, Earthstone Pearl, Earthstone Stone i Earthstone Graphite.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij