Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Eternal

Ilość: 48

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 48

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Eternal

Hiszpańskie błyszczące i matowe płytki gresowe i ścienne z kolekcji Eternal imitują w idealny sposób naturalny kamień. Są to płytki oferowane w czterech kolorach naturalnych kremu, brązu i odcieniach szarości. Uzupełnieniem tej kolekcji są płytki dekoracyjne Eternal Section i Eternal Corn o wymiarach 33.3x100cm i 30x60cm. Dekory Eternal Section charakteryzują się strukturalnym wzorem, przy czym po całej długości płytki wyfrezowano paskami o różnych wymiarach i odstępach. Eternal Corn natomiast posiada trójwymiarową powierzchnię z geometrycznych wzorem. Połączenie płytek bazowych i dekoracji pozwala na stworzenie unikatowych aranżacji. Gres Eternal produkowany jest w pięciu kształtach i formatach, jako tradycyjna płytka prostokątna 30x60, 33.3x100cm, 60x120cm i 260x120cm jako płytka kwadratowa w rozmiarach 120x120cm i 60x60cm. Kafle z tej kolekcji produkowane są na gresowym podkładzie, są to płytki o powierzchni antypoślizgowej klasy R9 i klasie ścieralności PEI III i. IV. Wysokie parametry techniczne, mrozoodporność czyni te płytki uniwersalnymi pod względem walorów użytkowych. Są to kafle które można stosować jako płytki ścienne, płytki podłogowe oraz na zewnątrz jako płytki na taras czy płytki elewacyjne. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych na zewnątrz.  Są to gresowe kafle o ponadczasowym wzornictwie, matowej i gładkiej powierzchni. Ze względu na cechy kolekcji mogą one znaleźć zastosowanie również na tarasie zewnętrznym, fasadzie domu, balkonie, w altance lub jako element chodnika. Dostępne kolory to Eternal Pearl, Eternal Cream, Eternal Taupe i Eternal Dark.

Zastosowanie- płytka podłogowa, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na elewację, płytki do altanki.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij