Menu

Kategorie

Kolekcja Fulson

Ilość: 32

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 32

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Fulson

Kolekcja Fulson z hiszpańskiej fabryki Arcana to płytki na podkładzie gresowym imitująca beton i kamień naturalny. Są to płytki gresowe podłogowo-ścienne o matowej powierzchni, rektyfikowane i wysokimi parametrami technicznymi. Kolekcja Fulson składa się z gładkich płytek imitujących kamień czy beton, płytek Lewis dekoracyjnych z wzorem imitującym kratkę, płytki Walton z wzorem geometrycznym i Carter Mosaic tworzące wzór geometryczny składająca się z różnej wielkości trójkątów. Cała kolekcja jest utrzymana w kolorach naturalnych szarych, grafitowych i kremowych. Kolekcja dostępne jest w kształcie prostokątnym i kwadratowym o wymiarach 60x60cm,59.3X59.3 cm, 59.3X119.3 cm, 30X60 cm i 23.7X34.3 cm. W skład kolekcji wchodzą płytki: Fulson Antracita, Fulson Beige, Fulson Gris, Fulson Sombra,  Lewis Gris, Lewis Beige, Walton Antracita, Walton Sombra, Carter Mosaic Antracita, Carter Mosaic Beige, Carter Mosaic Gris i Carter Mosaic Sombra.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon, płytka na taras, płytka chodnikowa.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij