Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Les Bijoux

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Les Bijoux

Kolekcja Les Bijoux to płytki imitujące kamień naturalny o błyszczącej powierzchni i smugach imitująca naturalne użylenie. Jest to  kolekcja z hiszpańskiej fabryki Arcana która specjalizuje się m.in. w produkcji płytek gresowych, polerowanych, mrozodporychy i posiadających rektyfikowane krawędzie. Płytki gresowe oferowane są w trzech formatach 119.3x119.3 cm, 59.3x119.3 cm i 79.3x79.3 cm. Jest to klasyczna kolekcja płytek o ponadczasowym i uniwersalnym designie. Kafle imitujące kamień naturalny z tej kolekcji to płytki, które można wykorzystać w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, jak i w obiektach użytkowych, jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni, czy płytki do salonu. Dostępne kolory to Saphir, Nagoya Blanco, Navua i Doinyo.

Zastosowanie; płytki gresowe- płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na balkon, płytki do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do holu, płytki do altany.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij