Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Mystone Ceppo di Gre

Ilość: 36

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 36

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Mystone Ceppo di Gre

Gres Mystone Ceppo di Gre oferowany jest w czterech kolorach szarym Mystone Ceppo di Gre Grey, ciemnym antracytowym Mystone Ceppo di Gre Anthracite, brązowym Mystone Ceppo di Gre Greige i beżowym Mystone Ceppo di Gre Beige. Są to płytki matowe o rektyfikowanych krawędziach produkowane w formatach 120x120cm, 75x150cm, 80x80cm, 60x120cm, 75x75cm, 60x60cm i 30x60cm, dzięki czemu można je układać z wąska fugą o szerokości 1-2 mm. Szczególnie ciekawą i modną propozycją odpowiadającą obecnym trendom jest płytka Mystone Ceppo di Gre Anthracite 60x120, antracytowe płytki gresowe w ciemnej ciepłej kolorystyce, które dają możliwość stworzenia ciekawej aranżacji. Kafle Mystone Ceppo di Gre można łączyć z drewnem, elementami metalowymi, szkłem czy naturalnym kamieniem.  Jest to propozycja płytek które stanowią najnowszy trend w aranżacji wnętrz, dają możliwość aranżacji przestrzeni zarówno o klasycznym, bardziej naturalnym i neutralnym charakterze jak i wnętrz industrialnych, loftów. Płytki te mają wysokie parametry techniczne, posiadają czwartą klasę ścieralności, są to płytki gresowe mrozoodporne które można stosować również jako okładzina na zewnątrz.  Płytki lastryko z tej kolekcji mają bardzo szerokie i uniwersalne zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne płytki podłogowe, płytki tarasowe czy płytki na elewacje.

Zastosowanie; płytki gresowe, płytki na podłogę, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na elewację, płytki na kominek.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij