Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Petra REA

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Petra REA

Kolekcja Petra to kolekcja płytek gresowych imitującam kamień naturalny. Kolekcja ta składa się z płytek gładkich Petra i strukturalnych Petra Deco wyprodukowanych z gresu. Generalnie możemy wszystkie płytki gresowe stosować na podłodze i na ścianie, wyjątek stanowią dekory strukturalne Petra Deco są przeznaczone wyłącznie do stosowania na ścianie wewnątrz lub na zewnątrz. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 31x56cm. Na kolekcję składają się płytki w kolorze beżowym z przebarwieniami co ma podkreślać naturalny wygląd kamienia. Kafle Petra to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dodatkowo Kolelkcja posiada listwy wykończeniowe Rodapie i Modular. Dostępne kolory to: Petra Beige, Petra Beige Deco, Rodapie Gris, Rodapie Beige, Modular Gris i Modular  Beige.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu, płytki gresowe, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij