Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Cotto

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cotto

Kolekcja Cotto to płytki gresowe imitujące Cotto o formacie 20x20 cm dostępne w kolorze ceglanym i wzorzystem. Są to kafle o uniwersalnym zastosowaniu, mogą być wykorzystane jako płytki ścienne, jako płytki podłogowe, czy dzięki temu ze są mrozoodporne, jako płytki na taras czy elewacje. Płytki gresowe z kolekcji Cotto dzięki interesującej i nietuzinkowej stylistyce są propozycją do stworzenia ciekawej aranżacji zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i w obiektach użyteczności  publicznej. Są to kafle gresowe, mrozoodporne które można zastosować jako element elewacji, jako płytki na taras czy na balkon. Płytki te to ciekawa propozycja płytek na podłogę, płytek do kuchni, płytek łazienkowych czy do salonu. Kolekcja dostępna jest w kolorach Pavimento Cotto Arena, Pavimento Cotto Arena Estelar, Cenefa Cotto Arena Estelar, Esquina Cotto Arena Estelar, Pavimento Cotto Caldera i Pavimento Cotto Caldera Cementi.


Zastosowanie. Płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki ścienne, płytki do salonu, płytki na elewacje, płytki na taras, płytki do salonu, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij