Menu

Kategorie

Kolekcja Metro

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Metro

Kolekcja Metro to seria płytek nawiązujących stylistyką do kafli które są elementem charakterystycznym Metra w Londynie. Również ich nazwa nawiązuje do tej budowli.

Metro  to proste małe kafle monokolory białe, czarne i kremowe. Producent Ape ceramica zaproponował nam dwie wersje tych płytek, płytki gładkie i płytki Biselado, których krawędzie są ścięte.

 Jest to bardzo interesujący produkt, który może być propozycją do praktycznie każdego wnętrza. Są to klasyczne płytki ścienne, które dzięki prostocie i ciekawym dodatkom mogą stanowić idealną propozycję płytek pomiędzy meble w kuchni czy jako płytki łazienkowe wraz z dekoracjami wykończeniowymi typu Zocalo, Listyny, Torella.  Ape Ceramika proponuje do płytek bazowych Biselado również dekoracje kuchenne z aplikacjami ziół używanych w kuchni takich jak tymianek, oregano, bazylia itp.

Dekoracje dostępne są w kolorach białym i kremowym.

Zapraszamy do zapoznania sie z oferta tych płytek, gdyż stanowoą one niewątpliwie bardzo ciekawą propozycję płytek kuchennych i łazienkowych. Dzięki wysokiej jakości i umiarkowanej cenie co jest niewątpliwie ich atutem moga stanowić idealną propozycję płytki inwestycyjnej np do restauracji, hoteli czy pomieszczeń socjalnych.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij