Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Metro

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Metro

Kolekcja Metro to seria płytek nawiązujących stylistyką do kafli które są elementem charakterystycznym Metra w Londynie. Również ich nazwa nawiązuje do tej budowli.

Metro  to proste małe kafle monokolory białe, czarne i kremowe. Producent Ape ceramica zaproponował nam dwie wersje tych płytek, płytki gładkie i płytki Biselado, których krawędzie są ścięte.

 Jest to bardzo interesujący produkt, który może być propozycją do praktycznie każdego wnętrza. Są to klasyczne płytki ścienne, które dzięki prostocie i ciekawym dodatkom mogą stanowić idealną propozycję płytek pomiędzy meble w kuchni czy jako płytki łazienkowe wraz z dekoracjami wykończeniowymi typu Zocalo, Listyny, Torella.  Ape Ceramika proponuje do płytek bazowych Biselado również dekoracje kuchenne z aplikacjami ziół używanych w kuchni takich jak tymianek, oregano, bazylia itp.

Dekoracje dostępne są w kolorach białym i kremowym.

Zapraszamy do zapoznania sie z oferta tych płytek, gdyż stanowoą one niewątpliwie bardzo ciekawą propozycję płytek kuchennych i łazienkowych. Dzięki wysokiej jakości i umiarkowanej cenie co jest niewątpliwie ich atutem moga stanowić idealną propozycję płytki inwestycyjnej np do restauracji, hoteli czy pomieszczeń socjalnych.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij