Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Blanco Natural

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Blanco Natural

Kolekcja Blanco to białe płytki gresowe typu monokolor. Płytki gresowe Blanco produkowane są w dwóch wersjach wykończenia powierzchni, jako płytki białe matowe i płytki białe błyszczące Blanco pulido.

Płytki z tej kolekcji to kafle o uniwersalnym zastosowaniu, można je układać jako płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki na taras, płytki na elewację, lub jako okładzina np kominka.

Są to płytki mrozoodporne o klasie ścieralności PEI IV,  płytki oferowane są w 6 różnych formatach, sa to płytki zarówno w rozmiarach standardowych czyli60x60, 60x120, 80x80, jak i w postaci płytek wielkoformatowych do których należą kafle 80x160, 120x120, 120x240 i 120x260, dwa ostatnie produkty mają grubość 6 mm i są przeznaczone do układania tylko na ścianach. Bardzo rozbudowana oferta formatów kolekcji Blanco daje nam możliwość ich łączenia i tworzenia ciekawych aranżacji.

Zastosowanie; płytki gresowe, płytki na podłogę, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na blaty, płytki na kominek, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na elewację.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij