Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Marquina

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Marquina

Kolekcja Marquina to eleganckie płytki imitujące czarny marmur typu Marqina w trzech odsłonach użylenia. Na kolekcję tą składają się płytki gresowe Marquina Gold 60x120 ze złotym użyleniem, Marquina Silver 60x120 gdzie dominuje biało srebrne użylenie na czarnym tle i  Marquina Noble 60x120 które łącza użylenie złote i srebrno białe. Marquina to płytki w połysku o głębokiej i intensywnej czarnej barwie, gdzie jednocześnie żyłki charakterystyczne dla tego rodzaju naturalnego marmuru są zastosowane w elegancki i stonowany sposób, nie tworząc agresywnej powierzchni która zabija piękno kontrastu z czerni i połysku. Są to płytki gresowe o rektyfikowanych krawędziach, dzięki czemu można je układać w elegancką powierzchnię, minimalizując szerokość spoin do minimum. Są to płytki o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, które można układać jako płytki ścienne i płytki podłogowe dostępne w formacie 60x120. Jest to ciekawa propozycja płytek zarówno do obiektów użytkowychm typu hotele, restauracje, przestrzenie biurowe  jak i pomieszczeń mieszkalnych, jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni czy płytki do salonu. Płytki te posiadają IV klasę ścieralności, są mrozoodporne i nie wymagają impregnacji.

Zastosowanie: płytki ścoenne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki do korytarza, płytki do holu, płytki na kominek, płytki na elewację.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij