Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Marquina

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Marquina

Kolekcja Marquina to eleganckie płytki imitujące czarny marmur typu Marqina w trzech odsłonach użylenia. Na kolekcję tą składają się płytki gresowe Marquina Gold 60x120 ze złotym użyleniem, Marquina Silver 60x120 gdzie dominuje biało srebrne użylenie na czarnym tle i  Marquina Noble 60x120 które łącza użylenie złote i srebrno białe. Marquina to płytki w połysku o głębokiej i intensywnej czarnej barwie, gdzie jednocześnie żyłki charakterystyczne dla tego rodzaju naturalnego marmuru są zastosowane w elegancki i stonowany sposób, nie tworząc agresywnej powierzchni która zabija piękno kontrastu z czerni i połysku. Są to płytki gresowe o rektyfikowanych krawędziach, dzięki czemu można je układać w elegancką powierzchnię, minimalizując szerokość spoin do minimum. Są to płytki o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, które można układać jako płytki ścienne i płytki podłogowe dostępne w formacie 60x120. Jest to ciekawa propozycja płytek zarówno do obiektów użytkowychm typu hotele, restauracje, przestrzenie biurowe  jak i pomieszczeń mieszkalnych, jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni czy płytki do salonu. Płytki te posiadają IV klasę ścieralności, są mrozoodporne i nie wymagają impregnacji.

Zastosowanie: płytki ścoenne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki do korytarza, płytki do holu, płytki na kominek, płytki na elewację.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij