Menu

Kategorie

Kolekcja Beluga

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Beluga

Beluga to hiszpańska glazura charakteryzująca się elegancją i szykiem produkowana na białym podkładzie. Kolorystyka utrzymana jest w modnych ziemnych barwach od klasycznej bieli, szarości po zieleń aż do złoty i srebrny. Są to gładkie płytki o błyszczącej glazurowanej powierzchni, która posiada delikatne pęknięcia. Szeroka paleta kolorystyczna oferowana jest w formacie 7,5x30cm daje nam możliwość tworzenia ciekawych kombinacji, niepowtarzalnych aranżacji wnętrz. Jest to przykład klasycznych płytek ściennych i mogą być wykorzystana jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Beluga pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Poprzez łączenie płytek o różnych kolorach można utworzyć niezwykle elementy dekoracyjne na ścianach, które nie wymagają dodatkowych dekoracji przyciągając wzrok. Możemy również wybrać wałek wykończeniowy Beluga Trim o rozmiarze 1,5x30 cm, które pozwolą na ładne zakończenie wyłożonej powierzchni. Dostępne kolory to Beluga Light Grey, Beluga Dark Grey, Beluga Beige, Beluga Jade, Beluga Black, Beluga White, Beluga Gold i Beluga Silver.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij