Menu

Kategorie

Kolekcja Belvedere

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Belvedere

Ape Łazienki oferuje płytki ścienne wykonane na czerwonym podkładzie hiszpańskiego producenta z kolekcji Belvedere. Nowa kolekcja Belvedere łączy w sobie tradycyjne efekty, niepowtarzalny blask, wyjątkowe faktury i delikatny wygląd, traktując sztukę jako wszechogarniające piękno. To modne, lazurowe płytki utrzymane w barwach ziemnych od klasycznej bieli, brązu, szarości, zieleni aż po czerń. Kafle dostępne są w rozmiarze 10x30 cm typu cegiełka posiada lekkie nierówności. Kolekcja o wykończeniu błyszczącym oferowana jest w stylu rustykalnym czy shabby chic z przebarwieniami i lekkim niuansami kolorystycznymi i znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu. Na ścianach łazienki czy kuchni to klasyczne miejsca gdzie stosujemy płytki ale również jako element aranżacji w holu czy salonie np. jako okładzina kominka. Płytki Belvedere pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Dostępne kolory to: Belvedere Cream, Belvedere White, Belvedere Whisper Sage, Belvedere Cedar,
Belvedere Tourmaline, Belvedere Avocado, Belvedere Latte i Belvedere Black.

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij