Menu

Kategorie

Kolekcja Berta

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Berta

Płytki z kolekcji Berta to to interesująca i bardzo rozbudowana propozycja płytek ściennych małego formatu. Jest to kolekcja szczególnie dekoracyjna o dużej ilości płytek wzorzystych, oferowana w dwóch wersjach wykończenia powierzchni matowej i błyszczącej. W tej kolekcji znajdziemy płytki bazowe typu monokolor Berta w sześciu pastelowych kolorach: biały, bez, błękit, róż, szary i czerń. Na podstawie tych płytek bazowych powstały dekory, które charakteryzują się różnymi wzorami geometrycznymi i trójwymiarowymi. Cała kolekcja jest dostępna w rozmiarze 20x20 cm. Dostępne kafle w kolekcji Berta: Berta Blanco-M, Berta Beige-M, Berta Rosa-M, Berta Gris-M, Berta Basalto-M, Berta Celeste-M, Picos Blanco-M, Picos Beige-M, Picos Rosa-M, Picos Gris-M, Picos Basalto-M, Picos Celeste-M, Martina-M, Julia-M, Angela-M, Alejandra-M, Daniela-M, Mateo-M, Saul-M, Enzo-M, Mauro-M, Olivia-M, Dario-M i Aroa-M.

Zastosowanie: płytki ścienne, do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do  salonu, płytki łazienkowe łazienki, płytki do biura. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij