Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Carat

Ilość: 26

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 26

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Carat

Wśród produktów Dunina na szczególna uwagę zasługuje kolekcja płytek Carat. Jest to połączenie nowoczesnego designu, bogactwa detali i stylu retro. Stworzono kolekcje płytek i dekoracji ściennych, które są idealną propozycją o kafli ceramicznych łazienkowej i kuchennej.  Kolekcja tych płytek ściennych sprawdzi się idealnie jako płytki łazienkowe i płytki kuchenne.

Ciekawe założenie co do formatów i formy płytek, jest niewątpliwie atutem tych płytek. Znajdziemy tu płytki Carat 10x20 w kształcie rombów, które są wypukłe i mają wyjątkowy niepowtarzalny kształt płytek 3D, mozaiki w kształcie rombów, jak i płytki bazowe gładkie w formacie 10x10. Uzupełnieniem kolekcji są elementy dekoracyjne, takie jak profile ceramiczne, listwy przypodłogowe typu zocalo, dekoracyjne kostki w kolorze złotym, srebrnym i czarnym, wypełniające przestrzeń pomiędzy płytkami bazowymi Carat.  Niewątpliwie kołem zamachowym tej kolekcji są trójwymiarowe płytki bazowe Carat w kształcie karo, do których można dosztukować elementy brzeżne oraz specjalne elementy ozdobne, które umieszcza się między płytkami. Tak połączone płytki bazowe i dekoracje tworzą niepowtarzalne aranżacje. Kolekcja ta jest proponowana w czterech kolorach, białym, czarnym, beżowym i brązowym.

Dopracowany pomysł stworzenia tej kolekcji,połączenia nowoczesności z stylistyką retro pozwoliło na stworzenie jednej z najlepiej sprzedających się kolekcji płytek dekoracyjnych z oferty Dunin.  jest to idealna propozycja płytek ściennych utrzymanych w stylu glamour.

Płytki z kolekcji Carat produkowane są na białej glince, są to klasyczne płytki ścienne które przeznaczone są do wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej. Jest to idealna propozycja płytki kuchennej i płytki łazienkowej w stylu Retro.

CARAT White / CARAT Black / CARAT Beige - 78 szt./m2
C-WH01 / C-BL01 / C-BG01 - 100 szt./m2
Producent Dunin zaleca ich stosowanie jako elementy wykończenia wnętrz ściany łazienek, kuchnie, salony.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij