Menu

Kategorie

Kolekcja Filippo Soul

Ilość: 102

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 102

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia

Kolekcja Filippo Soul

Płytki z kolekcji Filippo Soul to to interesująca i bardzo rozbudowana propozycja płytek ściennych małego formatu. Jest to kolekcja szczególnie dekoracyjna o dużej ilości płytek wzorzystych, oferowana w dwóch wersjach wykończenia powierzchni matowej i błyszczącej. W tej kolekcji znajdziemy płytki bazowe typu monokolor Paola i Berta w sześciu pastelowych kolorach: biały, bez, błękit, róż, szary i czerń. Na podstawie tych płytek bazowych powstały dekory, które charakteryzują się różnymi wzorami geometrycznymi w kolorze czarnym jak np. Fermo, Chaya, Virgola, Tondo, Mitra, Grinyon, Garland, Tiara, Blason i Sancy. Oprócz tych geometrycznych wzorów zaprojektowano jeszcze model Filippo-25, który przedstawia 25 różnych płytek z czarnymi literami. Jednak najciekawszym i wyjątkowym elementem tej kolekcji są kafle z wzorami w kolorze złotym, są to modele płytek bazowych dekoracyjnych, jednak zamiast wzoru w kolorze czarnym zastosowano błyszczące złoto z oznaczeniem Oro. Cała kolekcja jest dostępna w rozmiarze 20x20 cm. 

Zastosowanie: płytki ścienne, do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do  salonu, płytki łazienkowe łazienki, płytki do biura. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij