Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Flaming

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Flaming

Flaming to hiszpańska glazura charakteryzująca się elegancją i szykiem. Są to płytki ścienne o ciekawych kolorach utrzymana w modnych ziemnych barwach od klasycznej bieli, beżu i mięty po niebieski aż do musztardowy i bordo. Sa to gładkie płytki o błyszczącej glazurowanej powierzchni, która mieni się w sytuacji odbicia światła, sprawiając wrażenie jakby nierównej lekko falującej powierzchni. Dodatkowo zaprojektowano dekory z wzorem geometrycznym Bunda. Szeroka paleta kolorystyczna i dekoracje daje nam możliwość tworzenia ciekawych kombinacji, niepowtarzalnych aranżacji wnętrz. Jest to przykład klasycznych płytek ściennych, glazura ta może być wykorzystana jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Flaming pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Poprzez łączenie płytek jednobarwnych z wzorzystymi można utworzyć niezwykle elementy dekoracyjne na ścianach które nie wymagają dodatkowych dekoracji przyciągając wzrok. W ofercie producenta są kafle w rozmiarze 8x31,5 cm: Flaming Mint , Flaming Cherry, Flaming Jean, Flaming Mint, Flaming Mustard, Flaming Nube, Flaming Taupe, Bunda Mint, Bunda Cherry, Bunda Jean, Bunda Mustard, Bunda Nube i Bunda Taupe.

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij