Menu

Kategorie

Kolekcja Frame Ape

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Frame Ape

Kolekcja Frame nawiązuje do portretów zdobiących ściany niezapomnianych chwil, obrazów, które są częścią naszych wspomnień i które są w stanie przenieść nas w inne miejsce i w inny czas. Frame to doskonały wybór do odtworzenia bardziej pozytywnych ustawień i wyeliminowania ponurych kątów. Łazienki i kuchnie to dwie z najbardziej odpowiednich przestrzeni do swobodnego eksperymentowania z kształtami i kolorami, naturalność jej kształtu, miękkie krzywizny, dotyk i połysk tworzą idealne połączenie, tworząc subtelny i elegancki element, który wraz z pięknymi pudrowymi tonami wnosi ciszę i spokój do każdej przestrzeni. Cała kolekcja Frame utrzymana jest w tym samym formacie 12,5x15 cm o błyszczącej powierzchni. Płytki te pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. W naszym sklepie Ape Łazienki oferujemy modele Frame White, Frame Natural, Frame Pearl, Frame Grey, Frame Turquesa, Frame Blue i Frame Pink.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij