Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Fulham

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Fulham

Kolekcja Fulham to płytki ścienne produkowane na białym podkładzie przez fabrykę Ribesalbes. Płytki o gładkiej błyszczącej powierzchni posiadają przebarwienia na krawędziach co nadaje im efekt postarzenia. Kolekcja poszerzona jest o płytki dekoracyjne z czterema wzorami geometrycznymi i roślinnymi. Cała kolekcja dostępna jest w wymiarze 15x40cm. Kafle Fulham są idealnym rozwiązaniem do kuchni czy łazienki ale poprzez dekory są ciekawą alternatywą do zdobienia ścian w biurze, restauracji czy hotelu. Kolorystyka kolekcji: Fulham Snow, Carrara Bone, Fulham Pink, Fulham Aqua, Light Blue, Fulham Grey, Fulham Sage, Fulham Green i Fulham Decor. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij