Menu

Kategorie

Kolekcja Gresite

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Gresite

Kolekcja Gresite to hiszpańska glazura charakteryzująca się przetarciami i drobną krateczką produkowana na czerwonym podkładzie. Kolorystyka utrzymana jest w modnych barwach od klasycznej bieli, czerni, szarości i niebieskim. Są to gładkie płytki o matowej powierzchni z mocnymi przetarciami i przebarwieniami co sprawia, że kolory ma różna intensywność jest to tzw. efekt postarzenia. Kolekcja dostępna w czterech kolorach oferowana jest w formacie 10x30cm. Jest to przykład klasycznych płytek ściennych i mogą być wykorzystana jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Gresite z wzorem delikatnej krateczki pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, metalem czy beton które często znajdują zastosowanie w stylach nowoczesnych, minimalistyczny czy industrial. Dostępne kolory to Gresite White, Gresite Grey, Gresite Blue i Gresite Black.

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij