Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Loft

Ilość: 25

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 25

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Loft

Ape Łazienki oferuje płytki ścienne wykonane na czerwonym podkładzie hiszpańskiego producenta z kolekcji Loft. Loft to płytki typu Metro Tile tzn. klasyczne płytki które od wieków były użytkowane w stacjach Metro. To modne, lazurowe płytki utrzymane w najpiękniejszych barwach intensywnych i pastelowych od klasycznej bieli, beżu, brązu, szarości, zieleni aż po róż, błękit, pomarańcz. Kafle dostępne są w rozmiarze 10x30 cm typu cegiełka o fazowanych krawędziach. Są to świetne płytki ścienne do łazienki czy kuchni ale również jako element aranżacji w holu czy salonie np. jako okładzina kominka. Płytki Loft pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Dostępne kolory to: Loft Blanco, Loft Crema, Loft Piscina, Loft Lavanda, Loft Sol, Loft Rosa, Loft Granate, Loft Naranja, Loft Flamingo, Loft Gris, Loft Rojo, Loft Turquesa, Loft Płata, Loft Luna, Loft Viola, Loft Negro, Loft Oasis, Loft Cobalto, Loft Purple, Loft Petroleo, Loft Hierba, Loft Sage, Loft Marfil, Loft Late i Loft Choco.


Zastosowanie - płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij