Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Lofty

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Lofty

Kolekcja Lofty to klasyczne płytki płytki ścienne i gresowe oferowane w dwóch formatach 32,8x89,8 cm i 59,8x59,8cm. Lofty dostępne są o gładkiej i strukturalnej powierzchni o połyskowym wykończeniu w przypadku Lappato, całość posiada rektyfikowane krawędzie. Dodatkowo zaprojektowano płytki dekoracyjne o strukturalnej i trójwymiarowej powierzchni. Płytki Lofty stanowią bardzo modny i klasyczny element aranżacji pasujący do każdego wnętrza. Lofty z tej serii o uniwersalnym charakterze, które mają bardzo szerokie zastosowanie, można je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe do kuchni czy łazienki  lub jako okładzina na kominek, krótko mówiąc w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Modele dostępne to Lofty White, Lofty Rust, Lofty Marine, Lofty White Str1 i Lofty White Str2.

Zastosowanie: płytki  ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na kominek. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij