Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Mont Blanc

Ilość: 21

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 21

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Mont Blanc

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Mont Blanc to płytki wyłącznie w kolorze białym. Są to płytki oferowane w różnych styla, jako gładkie, strukturalne czy dekoracyjne o wymiarach 40x120cm i 30x90cm. Dekor charakteryzują się strukturalnym wzorem można powiedzieć trójwymiarowym, mogą być to wyfrezowano paski o różnych wymiarach i odstępach na całej długości płytki. Powierzchnie może zdobić również kwadraty czy prostokąty o różnych wymiarach. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych wewnątrz. Są to kafle o ponadczasowym wzornictwie, matowej i powierzchni. 

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij