Menu

Kategorie

Kolekcja Mud

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Mud

Kolekcja Mud to płytki ścienne typu cegiełka, które nigdy nie wyjdą z mody, produkowane na białym podkładzie są idealnym rozwiązaniem do kuchni, łazienki czy hou. Mud oferowana jest w szerokiej palecie ośmiu różnych kolorów, dzięki której można udekorować każde pomieszczenie. Ponieważ moda zawsze wraca, kolekcja Mud inspirowana jest stylem lat 60-tych z elementami retro, zaokrąglonymi krawędziami i intensywnymi kolorami. W każdej płytce możesz rozpoznać różne intensywności i dużą różnorodność odcieni kolorów, od najbardziej neutralnych (bieli, beżu i szarości) po najbardziej odważne (niebieskie, zielone i róż). Płytki ścienne na białym podkładzie o błyszczącym wykończeniu oferowane są w formacie 7,5x30 cm. Dostępne modele w Ape Łazienki: Mud White, Mud Ivory, Mud Grey, Mud Acqua, Mud Graphite, Mud Light Green, Mud Blue i Mud Rose.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij