Menu

Kategorie

Kolekcja New Country

Ilość: 30

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 30

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja New Country

Kolekcja New Country to płytki ścienne produkowane przez hiszpańską fabrykę o błyszczącym wykończeniu z gładką powierzchnią. Kolorystyka kolekcji utrzymana w siedmiu barwach od bieli, kremu po czarny i szary kończąc na odcieniach niebieskiego. Jest to kolekcja dla miłośników kolorów pasująca do każdego stylu i wyposażenia, gdzie każdy może znaleść odpowiednią kafle dla siebie. Możemy je stosować w miejscach publicznego użytku jak biuro czy restauracja, stosując kafle jako element aranżacji nadający ścianą ciekawy nietypowy wygląd układając wzór lub poprzez mieszanie kolorami i kształtami. Produkowana są w formatach prostokątnym tzw. cegiełki 7,5x15cm i kwadratowym 15x15cm ponadto w listwy ozdobne też zwane wałkami Moldura New Country 5x15cm i Listelo New Country 2x15cm. Dostępne kolory to: New Country White, New Country Cream, New Country Grey, New Country Blue, New Country Deep Blue, New Country Ceniza i New Country Asfalt.

 Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij