Menu

Kategorie

Kolekcja Roxy

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Roxy

Jeśli ściany w Twojej kuchni lub łazience wydają się nudne i monotonne, czas je udekorować i ożywić. Daj się ponieść wyobraźni, dobremu gustowi i pomysłom, które przedstawiamy w Roxy, kolekcji inspirowanej najnowszymi trendami w tapecie w najsłodszym formacie. Roxy wyróżnia się minimalistycznymi wzorami:  płytki wynalezione na nowo, aby nadać nowy wygląd kuchniom, łazience i innym pomieszczeniom w domu. Ponadto jego różnorodność chromatyczna, siedem różnych kolorów, otwierają drzwi do kreatywności. Klasyczne kafle pasują do każdego stylu i wyposażenie, możemy je kombinować z drewnem, metalem i szkłem. Dostępne kolory w Ape Łazienki: Roxy White, Roxy Grey, Roxy Bone, Roxy Acqua, Roxy Turquoise, Roxy Blue i Roxy Night.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij