Menu

Kategorie

Kolekcja Silk

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Silk

Silk to wyjątkowa kolekcja dekoracyjnych płytek wzorzystych z motywami przedstawiającymi florę i faunę tropikalnego lasu. Silk posiada piękne dekory o bogatej kolorystyce rozłożonej na 2 lub 3 płytkach spakowane jak komplet. W kolekcji znajdziemy 12 różnych modeli dekoracyjnych i pięć białych neutralnych kafli. Klasyczny gładkie płytki Oh La La White i Oh Yeah White są uzupełnione o trzy trójwymiarowe Ole White, Mama Mia White i Fold White. Cała kolekcja produkować jest na białym podkładzie o rektyfikowanych krawędziach i w zależności od modelu posiada błyszcząca lub matową powierzchnie. Całość dostępna jest o wykończeniu błyszczącym i matowym o dużym formacie 40x120cm.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij