Menu

Kategorie

Kolekcja Sineu

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Sineu

Kolekcja Sineu to płytki ścienna produkowane na czerwonym podkładzie o matowej powierzchni. Kolekcja Sineu cechuje się podzieloną powierzchnią na sześć pól typu cegiełka w stylu rustykalnym o nierównej powierzchni. Dodatkowo zaprojektowani w kolekcja Sineu płytki dekoracyjne Soller w stylu Patchwork, które posiadają podzieloną powierzchnię na 18 pól, przy czym w co drugi jest zdobiony innym wzorem geometrycznym. Model Manacor natomiast posiada najdrobniejszy podział powierzchni i przypominają mozaikę prostokątną. Cała kolekcja Sineu oferowana jest w trzech kolorach białym, beżowym i szarym o wymiarze 25x75 cm o rektyfikowanych krawędziach. Są to płytki o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie bardzo uniwersalnej stylistyce, które znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij