Menu

Kategorie

Kolekcja Switch

Ilość: 25

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 25

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Switch

Switch to nowa kolekcja płytek ściennych produkowana na białym podkładzie o dwóch wykończeniach błyszczącym i matowym. Charakterystyczne dla tej kolekcji są oferowane formaty z jednej strony klasyczna cegiełka Power i heksagon Hexa z drugie zaostrzone boki na kaflach sześciokątnych On i Off. Każdy model posiadają własne formaty 6,2x12,5 cm, 10x11cm i 4,3X24,3 cm o pięciu klasycznych kolorach od bieli po odcienie szarości, niebieskie i zieleni. Produkowana jest na białym podkładzie i przeznaczona do wewnątrz na ściany. Płytki Switch pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. Dodatkowo w ofercie znajdziemy listy wykończeniowe sprzedawane na sztuki Edge Stick Grunge o formacie 1,5x30 cm. W naszym sklepie Ape Łazienki oferujemy następujące kolory, które w zależności od modelu występują jako Gloss lub Matt: White, Blue, Dark Blue, Grey, Victorian Green i Graphite.

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki o przedpokoju, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki do sklepów, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij