Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Tonalite

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tonalite

Kolekcja Tonalite to płytki ścienne produkowane na białym podkładzie przez fabrykę Ribesalbes. Płytki w kształcie cegiełki o lekko nierównej powierzchni z błyszczącym wykończeniem. Cała kolekcja przypominające płytki w stylu tzw. metro dostępna jest w wymiarze 15x40cm. Ponadto można stosować listy wykończeniowe zwane wałki typu Round o wymiarze 1,2×30cm. Kafle Tonalite są idealnym rozwiązaniem do kuchni czy łazienki są też ciekawą alternatywą do zdobienia ścian w biurze, restauracji czy hotelu. Kolorystyka kolekcji: Tonalite White, Tonalite Creme, Tonalite Ivory, Tonalite Charcoal, Tonalite Grey i Tonalite Black.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij