Menu

Kategorie

Kolekcja Trend XL

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Trend XL

Kolekcja Trend XL to płytki ścienne produkowane na białym podkładzie o matowej powierzchni. Trend XL to wyjątkowa kafla o strukturalnym wzorze, podkład betonowy zdobią paski w kolorze brązowym przypominające drewno czy trzcinę, całość ma wyglądać jak ściana trzcinowa uszczelnioną masą betonową. Dostępny format Trend XL to 40x120 cm o rektyfikowanych krawędziach. Płytka o charakterze rustykalno-nowoczesnym posiada uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu. Czy w stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym lub klasycznym Trend XL znajdzie swoje miejsce. Kafla ta to idealna propozycja jako element aranżacji do kuchni, przy kafejce w salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij