Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Tesla

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tesla

Zmiana trendów w projektowaniu wnętrz i powrót do trendów lat 70-tych powoduje że do łask wracają materiały i kolory modne w tamtym okresie. Niewątpliwie na nowo projektanci odkryli na okładziny ścienne i podłogowe lastriko tak wszechobecne w tamtym okresie we wnętrzach zarówno mieszkalnych jak i publicznych.  Powrót do tego produktu który jest charakterystyczny dla włoskich wnętrz daje nam nowe możliwości ciekawych aranżacji. Widzimy je zarówno w ofercie płytek ceramicznych, parapetów jak i w propozycjach przedmiotów użytkowych.

Lastriko jest produktem pochodzącym z Włoch, nazywane terrazzo, gdzie stanowiło efekt wykorzystania niewielkich kawałków marmuru i kamienia w połączeniu z twardym cementem do produkcji płytek o ciekawej strukturze. Był to produkt tańszy od klasycznego marmuru, ale jednocześnie bardzo trwały. Współczesne lastrico dzięki najnowszej technologi produkcji możemy nazwać nowoczesnym marmurem, jest eleganckie i widać w nim lekkość charakterystyczną dla produktów wysokiej jakości.

Do tej kategorii produktów należy zaliczyć płytki Tesla bianco 59x59. Jest to piękna płytka gresowa imitująca klasyczne jasne lastrico o matowej powierzchni. Biała baza i małe kawałki kolorowych kamieni tworzą ciekawą i harmonijną  całość. Najnowsza propozycja z oferty fabryki El Molino to płytka gresowa w formacie 59x59. To interesująca płytka podłogowa imitująca lastriko z oferty tego hiszpańskiego producenta. Te płytki podłogowe to odpowiedz na powracający trend na produkty utrzymane w stylistyce lat 70-tych, w designie mebli, tkanin, dodatków oraz okładzin podłogowych i ściennych w tym płytek ceramicznych. Dzięki nowym technologiom jest to nowoczesna i elegancka wersja klasycznego lastryko, dając nam bardzo wysokiej jakości efekt estetyczny. Dzięki temu producent uzyskał jasną płytkę bardzo pozytywną w odbiorze i ciekawą kolorystycznie. Kafle Tesla Bianco to płytki uniwersalne na gresowym podkładzie, mogą być układane jako płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki tarasowe  czy płytki balkonowe. Jakości i lekkości płytką nadaje proces rektyfikacji krawędzi.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij