Menu

Kategorie

Kolekcja Tonality

Ilość: 25

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 25

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Tonality

"Każdemu po swojemu” to fraza, która doskonale określa barwny charakter Tonality. Styl, który wnosi witalność i energię do każdego pomieszczenia dzięki mieszance tekstur, kolorów i materiałów, takich jak marmury, cementy i drewno ceramiczne. W ostatnim czasie kolor zyskał na znaczeniu, którego wcześniej nie miał, czy to w domach, restauracjach czy sklepach z modą. Ta seria zachęca nas do wyobrażenia sobie nieskończonej liczby kombinacji i ustawień, proponując kolory, które można ze sobą łączyć. Od Fortune, który daje odważny i niepowtarzalny efekt kolorystyczny, po najbardziej klasyczne, takie jak Rouge, podstawowy i elegancki kolor, który zapewnia jednocześnie dynamikę i trzeźwość. Tonalność to propozycja pełna życia, stworzona z myślą o Twoich potrzebach i pomyślana jako kolekcja, w której nie ma miejsca, którego nie można by udekorować. Format charakterystyczny dla tej kolekcji to 60x120cm, produkowany na podkładzie gresowym. Barwy i modele, które znajdziemy w tej kolekcji to: Rouge, Champagne, Cretonne Rouge, Wicker Rouge, Wicker Champagne, Decor Wallpaper Rouge, Tide, Turquoise, Cretonne Tide, Wicker Tide, Wicker Turquoise, Decor Wallpaper Tide, Tint Turquoise, Fortune, Lead,Cretonne Fortune, Wicker Fortune, Wicker Lead i Damascus. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij