Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Cordoba Rea

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cordoba Rea

Kolekcja Cordoba to płytki gresowa o satynowej powierzchni z podzieloną powierzchnią. Płytka o wymiarze 44x44 cm są pochodzenia z hiszpańskiej fabryki. Wzorzysta płytka gresowa o satynowej powierzchni z podzieloną powierzchnią. Powierzchnia płytki składa się z 64 małych kwadratów, na które składają się dwa elementy podobne do litery "L", na środku znajduje się mały czarny kwadrat. Jest to płytka elegancka w stylu glamour marmuropodobna. Płytki przewidziane są do stosowania na podłodze i ścianie w połączeniu można uzyskać ciekawe wzory imitujące dywan. Kolekcja utrzymana w kolorach naturalnych ziemnych, pasuje do stylu rustykalnego, klasycznego lub nowoczesnym. 

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij