Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Bahdad Carpet

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Bahdad Carpet

Kolekcja Bahdad Carpet to płytki gresowe i ścienne imitująca dekor mocno zużytego dywanu. Dostępna w dużych formatach 100x100cm, 50x100cm i 59,2x592cm w modnych odsłonach kolorystycznych beżu i szarości. To kafle produkowane na podkładzie gresowym o matowej powierzchni i ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach i podłodze zarówno nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych. Płytki Bahdad Carpetpięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Dostępne kolory płytke to: Bahdad Carpet Green, Bahdad Carpet Beige i Bahdad Carpet Grey.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij