Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Cuba

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cuba

Kolekcja Cuba to płytki gresowe o matowym wykończeniu z klasą ścieralności IV i powierzchni antypoślizgowej R10. Kolekcja składa się z gładkich płytek z wzorem geometryczno-roślinnym o różnorodnej kolorystyce. Do kafli bogatych we wzory i barwy pasują idealnie płytek bazowych z kolekcji Geometry, Vatican i Spagna. Płytki produkowane na podkładzie gresowym poprzez wysokie parametry techniczne głównie stosuje się jako okładzina podłogi, ale można je również stosować na ścianę. Wzory tej kolekcji odzwierciedlają różne style od klasycznego, rustykalnego przez prowansalski aż do orientalnego i nowoczesnego. Dostępne wzory w kolekcji Cuba to: Santiago, Habana, Cienfuegos i Trinidad.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon, płytka na taras, płytka chodnikowa. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij