Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Herbal

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Herbal

Kolekcja Herbal to płytki gresowe inspirowane pięknem skromnej i dzikiej flory Morza Śródziemnego. Herbal odwzorowuje magię spaceru po górach nad morzem, łącząc w naturalny sposób szczegóły dzikich roślin, które wyrastają na poziomie gruntu, zaglądają przez krzaki i pojawiają się spontanicznie rozpryskiwane, świecąc w promieniach słońca, które oświetlają je o zmierzchu. Wieloletnie lilie, zielne rośliny cebulowe, kwiaty rumianku, osty i liście palmy w spektakularnej grze kwiatostanów, które przyciągają światło i dają się kołysać wiatrem. Herbal proponowane w trzech wersjach kolorystycznych Herbal Natural, Herbal Aqua i Herbal Almond. Producent proponuje kafle w formatach 16,5x16,5cm i 33,15x33,15cm. Płytki te to mieszanka wzorów ze zintegrowanym złączem, idealna propozycja wykorzystania jako płytka podłogowa i płytki ścienne. Jak widzimy w aranżacjach, można je łączyć z drewnem, metalem, szkłem, kamieniem. Znajdą one swoje miejsce zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych, czy retro.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki balkonowe, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij